در میدان جنگ ما نیز به یک فرمانده نیاز داریم. من از اردیبهشت سال جاری خدمت مقام معظم رهبری هم در جلسه خصوصی و دو نفره و هم در جلسه‌ای با حضور مسئولین عالی رتبه گفتم شرایط امروز ما شرایط جنگ روانی دشمن و جنگ اقتصادی است و در مرحله جنگ کشور به یک فرمانده نیاز دارد تا دشمن را وادار به شکست کند. در این مقطع پیشنهاد من این بود که خدمت مقام معظم رهبری گفتم خود جناب عالی به عنوان رهبر نظام و انقلاب فرماندهی این جنگ را عهده دار شوید و همه دولت قوا و مسؤولان در خدمت شما خواهیم بود. راه و مسیر را آن طور که شما هدایت می‌کنید ادامه می‌دهیم اما ایشان در جواب فرمودند که قبول دارم هم شرایط شرایط جنگ است و هم این شرایط نیاز به یک فرمانده دارد اما باید فرمانده این جنگ رئیس جمهوری باشد.

این جملات بخشی از سخنان حسن رئیس جمهور در جمع مردم لاهیجان است.

پیش از این نیز ،اسحاق جهانگیری در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری مدعی شد رهبری، وی را به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی برگزیده است و تاکید کرد:افتخارم این است که این عنوان را رهبر انقلاب به من داده اند!

به نظر می رسد مسولین تراز اول کشور ،مساله مهم جنگ اقتصادی را که از طرف دشمنان طراحی شده و تا کنون منجر به نابودی بسیاری از بنیان ها و ناامید سازی ملت از نظام اسلامی شده است را با "تفنگ بازی "کودکان اشتباه گرفته و بر سر فرمانده بودن اصرار می کنند و دعوا راه می اندازند.

شخصی با سپری بزرگ به جنگ ملاحده رفته بود. از قلعه سنگی بر سرش زدند
و بشکستند. برنجید و گفت: ای مردک کوری، سپری بدین بزرگی نمیبینی،
سنگ بر سر من میزنی.
عبید زاکانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lauren pickupthejmar ادمونتون نگار موج دریا گردشگری IR series لوله پلی اتیلن مهـــــتاب هــــمیشه ســـــــبز کابینت سازی ) مهندس فرمانی ۰۹۱۲۶۴۰۶۳۹۰) فروش گازهاي سردخانه،سرمايشي،خنک کننده